Ana sayfa Haberler ÖZMUMCU Gıda’nın Yeni Tesisi Hizmete Girdi

ÖZMUMCU Gıda’nın Yeni Tesisi Hizmete Girdi

2077
0
PAYLAŞ

Makina parkında 22 adet PPL250, 7 adet UHX200, 5 adet EPL100 TCM marka depo içi ekipmanları bulunan Özmumcu Gıda Kemalpaşa OSB’de yeni tesisini hizmete sundu.

Gıda pazarlama ve dağıtım alanında faaliyet gösteren Özmumcu Gıda’nın Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde (KOSBİ) yer alan yeni tesisi, düzenlenen törenle hizmete açıldı. 23 ili kapsayan dağıtım ağı ile sektörünün önemli aktörü olmayı sürdüren Özmumcu Gıda, 30 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere toplam 62 bin metrekarelik yeni tesisi ile artık KOSBİ’de hizmet kalitesini daha da artırarak ticari hayatını sürdürecek. Tesisin açılışında konuşan Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, sektöre küçük bir bakkal dükkanıyla giren Özmumcu Gıda’nın bugün kendi alanında dev bir firma olduğunu söyledi.

Yeni tesisin açılışına Kula Kaymakamı Osman Güven, Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Kemalpaşa Sanayici İşadamları Derneği (KESİAD) Başkanı Zeki Yöndem, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi (KOSBİ) Başkanı Kamil Porsuk katıldı. Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Özmumcu Gıda Pazarlama Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mumcu’ya teşekkür ederek “Dünyanın içinden geçtiği bu zor dönemde güzel şehrin incisi Kemalpaşa ilçemize böylesine nadide bir projeyi kazandırdığı için Mehmet Bey’e teşekkür ediyorum. Burası yüzlerce insanın aş, iş kapısı oldu.” dedi.

Özmumcu Gıda’nın yeni tesisini Kemalpaşa OSB’de açmasının kendilerini memnun ettiğini dile getiren KOSBİ Başkanı Kamil Porsuk ise tesisin gurur verici olduğunu belirterek “Şu dar dönemde 300 kişiyi istihdam eden bir tesisle karşı karşıyız.” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here