Ana sayfa Haberler ENKA Pazarlama dizeldeki tecrübesini akülülere aktaracak

ENKA Pazarlama dizeldeki tecrübesini akülülere aktaracak

1252
0
PAYLAŞ

Geniş bir endüstriyel ürün gamına sahip olan ENKA Pazarlama, yeni yapılanma çalışmaları ile bu alana olan konsantrasyonunu daha da artırıyor. Kaldırma ekipmanları 80’li yılların başından bu yana Hitachi Sumitomo’ nun paletli vinçleri ve TADANO mobil vinçleri ile yer alan firma;  4 sene önce de Palfinger araçüstü vinçlerinin distribütörlüğünü üstlenerek ürün gamını genişletmişti. Forklift ve depo ekipmanları sektöründe de TCM, Tailift ve CTPower markalarını ENKA tecrübe ve güvencesi ile sunan ENKA, bu alanda da 80’li yıllardan bu yana faaliyet gösteriyor.

Endüstriyle buluşmak, pazarda uzun soluklu bir oyuncu olduğunu hissettirmek ve uzun yıllara dayanan tecrübelerini müşteriye ulaştırmak adına WIN Eurasia 2018 fuarına katılan ENKA Pazarlama, ayrıca yeni ürünlerini de müşterileri ile buluşturdu. Pazarın akülüye dönme eğiliminde olduğunu belirten ENKA Pazarlama Vinç, Forklift ve Depo Ekipmanlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arda Doğanay, bu alana daha fazla yatırım yapacaklarını vurgulayarak şu açıklamalarda bulundu:

“WIN Eurasia yeni yapılanmamız için büyük bir fırsat”

“Sektöre iş makineleri, forklift ve kaldırma ekipmanlarından gelen kuvvetli deneyimimiz ile hizmet veriyoruz. Yeni yapılanmamız ile daha çok profesyonelleşme, sahada olma ve müşteri ile buluşma kararı aldık. Dizel ürünlerinde belirli bir pazar payına sahibiz; ancak piyasa gereği bunu akülü ve depo ekipmanları alanına dönüştürüyoruz.  Bu dönüşümü yönetmek ve piyasa ile buluşmak adına da WIN Fuarı’ nın bizim için önemi büyük oldu. Hem endüstri ile buluşma hem yeni ürünlerimizi tanıtma fırsatı yakaladık.

Dizel tercih eden müşterilerimiz için CT Power’ın yeni 3,5 tonluk modellerini Türkiye’ye getiriyoruz. CT Power ürünlerini, zengin aksesuarı ile, yoğun çalışma saatlerine gereksinim duymayan noktalarda ideal çözüm olarak sunuyoruz. Ağır hizmet sektöründe, yoğun faaliyet gösteren müşterilerimiz için ise TCM markamızın dizel ürün yelpazesini genişletiyoruz. Bunun yanında, TCM’ in 3 teker ve 4 teker, akülü ve daha ergonomik yapıya sahip olan ürünlerini fuar kapsamında sektör ile buluşturduk ve stoklarımızda yer almaya başladılar. En büyük güvencemiz, sermayemiz ve birikimimiz olan servis hizmetlerimiz ile depolarda yer almaya hazırız.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here